Зустріч бізнесу з Генеральним прокурором

Posted on Posted in Uncategorized

9 вересня 2020 року пройшла зустріч керівників провідних бізнес об'єднань з генеральним прокурором України Іриною Венедиктової яка пообіцяла докласти максимум зусиль в рамках своїх повноважень щоб створити сприятливі умови для введення бізнесу в Україні.

Олексій Бонюк Руков-ль департаменту захисту інвестицій ОГП провів коротку презентацію про те скільки незаконних справ був закритий і зупинено рейдерських захоплень за останні кілька місяців.

Михайло Саакашвілі звернув увагу на потенційні загрози розширення корупції на митниці в зв'язку з останніми призначеннями руков-ва регіональних митниць.

Представляючи інтереси Ради Бізнесу і ассоц Виробників я висловив свою думку що офіс генерального прокурора повинен звернути увагу на той факт що силові органи часто «кошмар» білий бізнес замість того щоб активно займатися тіньовим, який до речі цвіте і не збирається закриватися. Більш того активна спільна робота ДПС і ДФС в боротьбі зі скрутками яку спостерігає останнім часом руков-ли бізнес асоціацій виявилася під загрозою, в зв'язку з відключенням доступу до бази даних співробітників ДФС. На це Заступник ген прокурора Олексій Симоненко повідомив що це була технічна проблема і на даний момент вона вже усунена.

Було прийнято рішення створити робочу групу представників бізнес об'єднань і ОГП. Хочеться сподіватися що такі зустрічі приведуть до поліпшення інвест клімату в країні.

Loading Facebook Comments ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *