Учасники Асоціації


УЧАСНИКИ АСОЦІАЦІЇ

Завод KUPAVA входить до групи компаній KTD-group (www.ktd-group.com.ua) Два повністю функціональних заводу розташовані в серці України, місті Канів, Черкаської області та м.Черкаси. На потужностях цих заводів виробляється широкий асортимент побутової техніки. Ми виробляємо високоякісні продукти, такі як пральні машини, електрочайники, обігрівачі, електропечі, сушки для продуктів, м'ясорубки, холодильники, морозильні камери та морозильні ларі. Наші заводи оснащені найсучаснішим і передовими технологіями. Виробничі лінії розроблялися під пильним контролем провідних китайських інженерів. Як результат, якість продукції відповідає найвищим вимогам європейських споживачів, а вартість виробництва товарів дорівнює вартості китайських товарів, а часом, в силу менших витрат в Україні, навіть нижче. Команда професійних дизайнерів, маркетологів та інженерів посилено працюють над створенням унікальних дизайнів побутових товарів, і завдяки цьому продукція ТМ «KUPAVA» відповідає вимогам кращих торгових компаній.

ТОВ « АЛЕАНА » - велике , виробниче підприємство з переробки пластмас. На сьогоднішній момент в асортименті компанії чотири основних напрямки: товари для дому , кухні , саду та городу , пластикові меблі . Асортимент продукції постійно оновлюється і розширюється. Окремий напрямок - це виробництво виробів , що випускаються за ліцензійними угодами з замовником , такі як телевізійні корпусу "Самсунг Електронікс Україна " , "Сатурн" , упаковка і випуск продуктів під замовлення . Якісна і конкурентоспроможна продукція під ТМ " АЛЕАНА " орієнтована на найширші верстви населення і високо оцінена споживачами України , Росії , Білорусії , Казахстану , Молдови та інших країн. Основні принципи нашої роботи - висока якість продукції , мінімальні витрати , оптимальні ціни . Все це досягнуто завдяки новітній системі виробництва , сучасному обладнанню , висококваліфікованому персоналу , гнучкій тактиці продажів , контролю якості на кожному етапі виробництва.

Підприємство Аеропракт засновано в 1991 році. Основний напрямок діяльності - розробка і серійне виробництво надлегких літаків різних модифікацій. Підприємство серійно виготовляє легкі літаки А-22, А-24, А-36, а також виконує індивідуальні замовлення. Ведуться перспективні дослідження і розробки спеціальних модифікацій базових моделей: випробувані і «пішли в серію» літаки для аерофотозйомки, сільськогосподарські літаки, літаки-амфібії, чотиримісні літаки.

 

UKRAVIT - аграрна корпорація, один з лідерів ринку засобів захисту рослин. Основними напрямками діяльності корпорації є високоякісне виробництво та продаж пестицидів, добрив з мікроелементами, що інтенсивно застосовуються в сучасному ресурсоощадному землеробстві, засобів для знищення гризунів та побутових комах. Виробничі можливості корпорації направленні на забезпечення попиту у промисловому секторі та у сегменті приватних господарств.

ВЕНТС - світовий лідер вентиляційного виробництва . Цей заслужений статус підтверджують визнання партнерів і споживачів по всьому світу , більше 50 мільйонів одиниць реалізованої продукції та почесне членство в найбільших світових асоціаціях - експертах кліматичної галузі. ВЕНТС - потужне науково -виробниче підприємство, яке володіє найбільшою сучасною виробничою базою в Європі і самостійно виробляє повний спектр обладнання для систем вентиляції та кондиціонування будь-якого ступеня складності під торговими марками ВЕНТС , Домовент , Пластивент , Алювент , X - VENT , AirVENTS . Асортимент вентиляційної продукції ВЕНТС складає більше 10 000 найменувань для побутової , комерційної та промислової вентиляції , різних цільових аудиторій споживачів і світових географічних регіонів.

Публічне акціонерне товариство " Маяк " є одним з найбільших промислових підприємств в Україні .Сьогодні у складі ПАТ "Маяк" знаходиться 5 дочірніх підприємств . Гармонійно з'єднавши традиції оборонного комплексу і передових технологій провідних світових виробників у поєднанні з сучасним дизайном, підприємство сьогодні займається розробкою та виготовленням широкої гами побутової техніки , електрообігрівальних приладів і радіаторів (мідно - алюмінієвих , сталевих ) для систем опалення під власною торговою маркою «Термія». Продукція випускається в значних кількостях і успішно реалізується в Україні , Росії та інших країнах СНД і Балтії. Постійно розширюється асортимент товару, що , збільшуються обсяги продажів , росте список постійних клієнтів.

ПАТ « ГРЕТА » (м. Дружківка , Донецька область) за свою більш ніж піввікову історію став добре відомим підприємством як в Україні , так і далеко за її межами. Сьогодні Дружківські газові та електричні плити уособлюють собою сімейне вогнище для мільйонів українців , справно служать жителям Росії , Білорусі , країн Балтії і далекого зарубіжжя. Нинішня історія заводу складається з безперервної модернізації виробничих процесів . Щорічно близько 5 мільйонів гривень спрямовується на оновлення основних фондів , здобувається нове обладнання , впроваджуються нові автоматизовані технології . Всі ці нововведення забезпечили стрімке зростання виробництва : якщо в 2004 році підприємство виготовило 160 тисяч плит , в 2005 - 210 тисяч плит , в 2006 року ця цифра становила - 290 , 2007 - 350 , в 2008 до 400 тисяч плит.

Холдинг « НоваТек » був створений в 2001 році , в який увійшов Одеський завод Будівельно -оздоблювальних машин ( СОМ) . Відтоді « НоваТек » пройшов величезний шлях і став однією з найбільших торгових компаній України . До теперішнього часу Холдингом « НоваТек » реалізований цілий ряд великих проектів : - Будівництво нового заводу « Гідропром » з випуску електричних водонагрівачів; - Випуск широкої лінійки газових котлів та колонок ; - Розробка та виробництво обладнання для безтраншейних технологій; - Розробка і виробництво будівельно -оздоблювальних машин для обробки підлог; - Створені магазини та представництва по Україні . Наші представництва діють по всій Україні ; ми поставляємо продукцію до Західної Європи , США , країни Балтії та СНД.

 

ATON Group - холдинг, що випускає теплотехнічну продукцію під брендом ATON. Ця торгова марка була створена в 2003 році правлінням ВАТ «Красилівського машинобудівного заводу», великого вітчизняного машинобудівника з більш ніж 80-річною історією. У 1999 році завод починав свою діяльність як оператор українського ринку теплотехніки, зосередивши в своєму корпоративному портфелі акції декількох заводів України. Сьогодні ATON Group - один з лідерів ринку опалювальної техніки України, основним напрямком діяльності якої є продаж побутового та промислового теплотехнічного обладнання АTON на території України і СНД.

Група терміналів ТІС - найбільший в Україні суховантажний порт, який служить воротами в зовнішній світ для всього гірничо-металургійного комплексу України і великої частини вугільно-рудної галузі Росії. Перебуваючи на березі Малого Аджалицького лиману в 27 км на схід від Одеси, ми ідеально розташовані по відношенню до індустріальної частини України. Термінали ТІС - це доступ до міжнародних ринків виробництва і споживання зерна, добрив, вугілля, руди, товарів народного споживання для сотень мільйонів людей. Понад 650 суднозаходів на рік пов'язують ТІС з більш ніж 1500 портів по всьому світу.

Ось уже 50 років ПАТ "Електропобутприлад " займає почесне місце на вітчизняному ринку побутових пральних машин. Наша продукція конкурентоспроможна , вдосконалена і модернізована , повністю відповідає вимогам сучасного споживача . Свою історію ПАТ " Електропобутприлад" починає відраховувати з 1957 року , з перетворення артілі інвалідів " Донбас" в завод пральних машин. У цьому ж році на заводі розпочато серійний випуск пральних машин " Донбас". У 1984 році освоєно виробництво малогабаритної пральної машини " Десна". В даний час освоєно виробництво пральних машин СМ- 3 "Донбас" -6 із завантаженням до 3 кг а також пластмасовою СМ- 2 "Донбас" -7 з повним завантаженням 2 ??кг .. Протягом всього часу підприємство виготовляє столові приладдя з нержавіючої сталі. Сьогодні наша продукція поставляється не тільки в усі регіони України , а також до Росії, Польщі , Азербайджану , Білорусы , Молдови та інших країн ближнього зарубіжжя. Продукція підприємства сертифікована як в Україні так і в Росії. У 2005 році підприємство сертифіковане Міжнародним бюро Veritas на відповідність вимогам Системи Менеджменту якості , міжнародному стандарту ISO 9001:2008.

Український завод "Радіатор" виконує будь-які роботи, де потрібна високоякісна металообробка листового металу. Основний спектр діяльності - виробництво кухонних витяжок, які експортуються в багато країн світу. В основному це країни СНД і внутрішній ринок. За один місяць завод виробляє близько тридцяти тисяч кухонних витяжок. Завод оснащений усіма необхідними технологіями, за допомогою яких відбувається обробка листового металу. Також варто відзначити високу кваліфікацію і колосальний професіоналізм працівників, які працюють на заводі. Завдяки цим двом складовим, готова продукція заводу відповідає національним стандартам і суворим міжнародним вимогам. Завод має потужний конвеєр для збірки, автоматичні апарати для контактного точкового зварювання виробів, лінія нанесення порошкового покриття з піччю для полімеризації. Всі ці механізми дозволяють виробляти понад тридцять тисяч кухонних витяжок в місяць. Всю продукцію заводу можна замовити з матеріалу замовника або нашого матеріалу. При тривалій співпраці всі клієнти отримують оптимальні знижки на продукцію.

OLYMP - один із найбільших виробників горілки в Україні. Компанія входить до ТОП-5 виробників міцного алкоголю в країні. OLYMP - це 16-річна історія роботи як на ринку України, так і за кордоном, де продукцію компанії цінують за високу якість і стильний дизайн. Виробничий майданчик Компанії - ЛГЗ PRIME (смт Малинівка, Харківська область). Завод був побудований в 2006 році в екологічно чистій зоні. Це потужний, кращий, на думку експертів, завод в Україні. На PRIME знаходиться найбільше в Європі спиртосховищі місткістю 2 млн л. , що дозволяє застерегтися від перепадів якості спирту. У портфелі компанії 3 горілчаних бренду PRIME, «Істинна», «Малинівка».

Компанія «Айсберг» була заснована в 1989 році і вже більше 25 років успішно працює на ринку комерційного холоду, будучи провідним українським виробником холодильного обладнання для торгівлі. Напрямком нашої діяльності є виробництво повного модельного ряду холодильного обладнання для супермаркетів і гіпермаркетів. Крім серійних моделей, «Айсберг»Лтд. розробляє і виготовляє холодильні вітрини за індивідуальними замовленнями відповідно з авторським дизайнерським проектом, враховуючи найвищі вимоги до демонстрації і охолодження товару.

Компанія "РКП" є найбільшим виробником червоної ікри в Україні і входить до складу холдингу "Північно-Східна компанія" - одного з лідерів регіону з виробництва та дистрибуції ікри лососевих і тріскових порід, з виробництва консервів з далекосхідного краба. У холдинг входить ряд рибопереробних підприємств Росії та України, рибальський флот, який здійснює вилов риби на Далекому Сході (Камчатка, Сахалін, Курильські острови). Компанія "РКП" працює з 1997 року і випускає близько 60 найменувань продукції під торговими марками "Икура", "Острів", "Золота унція", "Охотське море", "Високий посол", "Курильська гряда" і багатьма іншими. Річний оборот лососевої ікри становить близько 900 тонн на рік. У 2010 році підприємство було модернізовано: встановлено новітнє обладнання, що дозволило істотно підвищити продуктивність і якість продукції, що випускається. На даний момент більше 50% українського ринку червоної ікри становить ікра, яку виробляє та імпортує компанія "РКП".

Харківський завод « Теплоавтомат » був організований в 1937 році для виробництва засобів гідравлічної автоматики. Пройшовши довгий шлях розвитку, перетерпівши різні зміни в структурі, підприємство « Теплоавтомат» було перетворено в 1994 році у Відкрите акціонерне науково - виробниче товариство «Теплоавтомат», а з 2011 року в Публічне акціонерне товариство «НВП Теплоавтомат». ПАТ "НВП ТЕПЛОАВТОМАТ " спеціалізується на розробці , виробництві та ремонті високоефективних пневматичних і електропневматичних виконавчих механізмів, позіционерів, сигналізаторів, регуляторів, реле, електрогідравлічних сервоклапанів, а також різних систем управління технологічними процесами. Також підприємство займається розробкою і впровадженням нестандартного технологічного обладнання під вимоги замовника.

Команда фахівців із багаторічним досвідом авіаційних розробок в Україні й за кордоном проектує та створює вертольоти, багатоцільові літаки, авіаційні двигуни та системи автоматизованого керування. Літальні апарати створюються на власному високоточному автоматизованому виробництві. Надійність і безпечність продукції гарантується використанням устаткування від світових лідерів та систем контролю якості. Науковий потенціал компанії не обмежується самим конструкторським бюро. Низка дослідних лабораторій займаються аеродинамічними та міцнісними розрахунками, дослідженням та модернізацією двигунів внутрішнього згоряння.

Компанія Softex-Aero розробила і реалізувала систему контролю якості, яка охоплює розробку, виробництво, випробування, технічне обслуговування, сервісне обслуговування і ремонт продукції. Дана система контролю якості базується на міжнародних стандартах системах контролю якості серії ISO. Сьогодні Softex-Aero розробляє двомоторний чотиримісний багатоцільовий літак SOFTEX V24, а також п'ятимісний багатоцільовий вертоліт з газотурбінним двигуном. Компанія використовує сучасні технології композитних матеріалів при будівництві цих літальних засобів. До вересня 2017 року компанія Softex-Aero планує стати одним із світових лідерів з виробництва засобів цивільної авіації в області легких літаків і вертольотів.

 

Індустріальний Парк Мироцьке - це: професійна Керуюча компанія; налагоджена інфраструктура, що включає локальні дороги з твердим покриттям, контрольно - пропускний пункт, облаштовані зони відпочинку, ландшафтний дизайн вхідної групи та зон загального користування; підключення до власних центральних та локальних інженерних мереж, а саме: електричної підстанції, газорозподільчої підстанції, систем водопостачання, водовідведення технічної води та центральної каналізації, оптичного зв’язку тощо. Індустріальний Парк Мироцьке в цифрах: 19 км - від Києва вздовж міжнародної траси Київ-Люблін; 350 000 м2 загальної площі земельних ділянок промислового призначення, у приватній власності; 25 ділянок від 7 000 до 18 000 м2 облаштованих під організацію промислового виробництва; 100 000 працездатного населення в радіусі 15-ти кілометрів; 3 000 000 потенційних покупців Вашої продукції в радіусі 150 км.

Voleeyu Fashion House - це квінтесенція моди, аксессуарів, унікальних дорогоцінних виробів, дизайну інтер'єрів в одному бренді. Це - стиль життя, зовнішніми проявами якого, виступають поєднання елегантності і свободи, аристократизму, королівської розкоші.

 

 

 

 

 

iPARK - приваблива можливість , якщо Ви плануєте збільшити виробництво і реалізацію продукції в Україну, Росію і Європу. Наш індустріальний парк заснований на філософії інтеграції виробництва, логістики та різних допоміжних функцій на території найбільшого в Україні контейнерного терміналу. Розвинена інфраструктура, підтримка підприємствам в отриманні необхідних дозволів, а також єдина митна зона з контейнерним терміналом ТІС - це об'єктивні переваги проекту «iPARK».

Підприємство ТОВ «Промелектро-Харків» було створено в 1995 році. Колектив поставив перед собою мету освоїти випуск простих, надійних і доступних за ціною побутових електронасосів. У короткий термін тут були створені необхідні виробничо-технологічні умови для випуску конкурентоспроможної продукції. В даний час торгова марка «Водолій» добре відома не тільки в Україні, а й за кордоном.

Група компаній DCL Group об'єднує виробничі підприємства, що виготовляють продукцію під торговими марками ТМ Magnetik (Штепсельна електрична вилка з проводом ПВС), ТМ Harvinyl (Гранульований ПВХ пластикат), ТМ Vodoley (Занурювальні і поверхневі насоси). Продукція, що випускається представлена ​​на ринках Європи і СНД більш 20 років і вигідно відрізняється від конкуруючих брендів. Важливою відмінністю групи компаній DCL Group є повний цикл виробництва.
Потужності австрійського обладнання "TECHNOPLAST" дозволяють виробляти в місяць 200 000 вилок з проводом і 400 тонн пластикату. https://dcl.com.ua/

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ч.А.С.», м. Калуш Івано-Франківської області cтворене в 2001 році. Основним та тривалий час єдиним видом діяльності була дистрибуція оздоблювальних будівельних матеріалів: лако-фарбова продукція, підлогові покриття, декори (плінтуса, багети), профілі та ін. На сьогодні компанія «Ч.А.С.» фактично є управлінською компанію в портфелі якої проекти дистрибуції (https://vitolux-showroom.com.ua), рітейлу, виробничі майнові комплекси.

TM Ecotherm була заснована в 2005 році. ТМ Ecothem це якісні утеплювачі, надійна упаковка, і пінопласти для промисловості. Ecotherm це виробництво продукції виключно високої якості, дотримання технології регламенту виробництва, сучасний метод контролю якості сировини і готової продукції. Завдяки стабільності якості продукції, компетентного менеджменту і індивідуального підходу до кожного клієнта ми завоювали довіру наших клієнтів і партнерів, з якими працюємо вже протягом багатьох років.

Компанія «Водостічні Системи» була заснована в 2005 році. Ми - перший в Україні виробник водостічних систем з ПВХ. На сьогоднішній день лідируємо серед національних виробників водостічних систем. У компанії впроваджено особливий контроль якості продукції, що випускається. Тому ми гарантуємо високу якість купленого Вами товару. За 12 років активних продажів, ми забезпечили водостоками більше 500 000 дахів у всіх куточках нашої країни. Успіх компанії обумовлений високою якістю відсотків «RainWay», конкурентоспроможною ціною, а також широку мережу дистрибуції. Зараз водостоки «RainWay» можна купити в кожній області, в кожному місті та районному центрі України.

«Еліт Декор» - компанія з десятирічним досвідом роботи на ринку оздоблювальних матеріалів України, Росії, Білорусі, Молдови, Німеччини та Казахстану. Напрями діяльності: Ліпний декор з поліуретану: карнизи стельові, багети, молдинги, колони, напівколони, пілястри, дверні оформлення, панно, ніші, куполи, розетки стельові і т.д. - представлений колекціями «Gaudi Décor», «Harmony»; Декоративні поліуретанові балки власного виробництва (фальшбалкі «під дерево») - представлені колекцією «DecoWood»; Фасадний ліпний декор власного виробництва з пінополістиролу: карнизи, молдинги, колони, накладки, замки, підвіконня, боссажі - представлений колекцією «Prestige Decor»; Напрямок «EliteDesing», яке включає в себе дизайнерські послуги, такі як розробка дизайну екстер'єру, інтер'єру; ландшафтний і предметний дизайн.

 

 

Серед безлічі виробників і імпортерів, найбільш вигідно відрізняється український виробник поліпропіленових труб і фітингів - Kraft plast (Крафт пласт). Підприємство займається виробництвом продукції з поліпропілену з 2009 року. Спеціалізація підприємства - виробництво максимально широкого асортименту труб та сполучної арматури з поліпропілену для систем опалення та водопостачання. Kraftplast (крафтпласт) - провідний вітчизняний виробник поліпропіленових труб.

Більш ніж 25 років IНМАЙСТЕРС використовує свій виробничий і науково-технічний потенціал надаючи допомогу фахівцям, які працюють в галузi медичних наукових досліджень і практичної охорони здоров'я. IНМАЙСТЕРС є надійним науковим і промисловим партнером багатьох медичних установ, у тому числі в області хірургічного та консервативного лікування захворювань і ушкоджень опорно-рухового апарата, і тісно співпрацює з ортопедами, травматологами й нейрохірургами, які безпосередньо здійснюють лікування пацієнтів з використанням сучасного високотехнологічного інструментарію. Маючи інноваційний потенціал, підприємство займає провідні позиції в Україні в області виробництва окремих видів імплантатів і інструментарію для остеосинтеза, а також ортопедичних виробів. Продукція підприємства поставляється в усі регіони країни. 

Компанія «Паритет-К» була заснована у 1993 році, і являється першовідкривачем у виробництві і продажі сейфів в Україні. Компанія має величезний досвід роботи на ринку і не зупиняється у своєму розвитку і рості. Зараз колектив наших фахівців становить понад 150 осіб. Ми готові задовольнити ринковий попит, на якісні сейфи та засоби заощадження. Виробництво сейфів ведеться на сучасному обладнанні, використовуються найкращі передові технічні та конструкторські рішення. Використовуються комплектуючі матеріали від кращих світових виробників. Однією з основних переваг компанії «Паритет-К» є власне конструкторське бюро. Конструктори компанії реалізують найскладніші проекти та побажання замовника. Для постійного контролю якості, «Паритет-К» має свою власну лабораторію для проведення випробувань. 

Компанія "Генерація ТЕПЛА" є частиною групи компаній "САТЕР", відома раніше як ПО "Укрсахтехенергоремонт", створена в 1940 році. Група має багаторічний досвід проведення комплексу проектних, монтажних, ремонтних та пусконалагоджувальних робіт для забезпечення безаварійної, ефективної експлуатації енергетичного і технологічного обладнання в цукровій, спиртовій, кондитерської, масложирової промисловості, а так само здійснює реконструкцію зазначеного обладнання та модернізацію схем виробництва. Ми володіємо власним виробництвом котельного обладнання (котли Е, КЕ, ДКВР, парогенератори, модульні котельні, деаератори тощо) та металоконструкцій для промислових підприємств, комерційної нерухомості, елеваторів. Виступаємо генеральним підрядчиком в будівництві заводів й ТЕЦ.

ТОВ «Білоцерківський завод« Трібо »є виробником фрикційних і гальмівних виробів, до яких відносяться: накладки зчеплення, накладки гальмівні для барабанного гальма, колодки гальмівні, ущільнювальні матеріали прокладок і вироби з них. Кількість найменувань, вироблених нашим підприємством перевершує три сотні виробів, які застосовуються на вантажних автомобілях, кар'єрної техніки, бурових установках, залізничному транспорті, сільськогосподарських тракторах і т.д. ... Крім того, наше підприємство виробляє ущільнювальні і гальмівні листові матеріали. Максимальна увага приділяється контролю якості продукції. Ми маємо сертифікати та працюємо з Систем менеджменту ІSO 9001: 2008, ISO 14001: 2004, а також за системою менеджменту автомобільної промисловості ISO / TS 16949: 2009. Продукція ТОВ «Білоцерківський завод« Трібо »поставляється на складальні конвеєри найбільших автозаводів України і Росії.

Дослідний завод зварювального устаткування ІЕЗ ім. Є.О. Патона (ОЗСО) випускає великий асортимент професійного зварювального устаткування і є одним з лідерів ринку зварювальних апаратів на території України і країн СНД. Впроваджуючи передові технології і конструкторські розробки, ОЗСО виготовляє зварювальне обладнання високої якості з оптимальними технічними характеристиками, що задовольняє потреби як великих промислових підприємств, так і приватних осіб.

UDEN-S – це український бренд енергозберігаючих електричних обігрівачів. Історія компанії розпочалася у 2006 році у Кропивницькому як невеликої, торгово-монтажної організації, що встановлювала різні системи опалення українських та зарубіжних брендів. Удосконалюючись, випробовуючи різні технології, розробили продукт, аналогів якому немає не тільки в Україні, а й за її межами. Під своїм теплим знаком якості завод виробляє 3 широкі лінійки панельних обігрівачів різної потужності: класичні білі – сучасні, тонкі та елегантні; неповторні дизайнерські панелі з художнім ручним розписом або з фотодруком; три колекції дизайнерських керамогранітних обігрівачів. 

Науково-виробниче товариство з обмеженою відповідальністю "ВІРА, Лтд" створено з метою задоволення споживачів в низьковольтних електричних апаратах (НВА), а саме автоматичних вимикачах, пускорегулирующей апаратурі і т.п. НВО "ВІРА, Лтд" має в своєму розпорядженні кваліфіковані кадри в області НВА Фахівці організації брали участь в розробці і впровадженні у виробництво автоматичних вимикачів серії ВА09-35С, ВА09-36С, А3714С, А3700, А3710, А3794Б, А3794С, А3720, А3790 та інші. В даний час, маючи в своєму розпорядженні необхідне обладнання фахівці організації можуть якісно, ​​відповідно до вимог нормативно-технічної документації або за технічним завданням замовника, доопрацювати, відрегулювати і провести приймально-здавальні випробування, практично будь-якого апарату на напругу до 1000 В.

ТОВ «Варіант Агро Строй» - українська металообробна компанія, основним напрямком діяльності якої є виробництво і реалізація устаткування для елеваторів: силоси для зберігання зерна і транспортне обладнання, а також зрошувальних систем і причіпної техніки. Загальна площа заводу: 16 000 м2. На заводі встановлено новітнє високотехнологічне обладнання, обладнаний власний склад готової продукції. Підприємство обробляє 12 000 тонн металу / рік і цей показник постійно збільшується. Власні виробничі потужності дозволяють виробляти обладнання для 500 тис. Тонн зберігання в рік. Станом на кінець 2018 року підприємство забезпечує 550 осіб робочими місцями. ТОВ «Варіант Агро Строй» має власний кваліфікованим конструкторським бюро, що дозволяє вирішувати нестандартні завдання для задоволення потреб кожного нашого замовника.

Фабрика «Варіант» - провідний виробник опалубки і будівельних лісів для монолітного будівництва в Україні. Компанія успішно працює з 1995 року і входить у виробничу корпорацію з п'яти підприємств, що займаються металообробкою та виготовленням металообробного обладнання.

Фахівці фабрики постійно проектують нові лінії продукції, сильна команда менеджерів, менеджерів по експорту і сервісних інженерів робить все можливе для підтримки кожного проекту на всіх етапі його реалізації.

ВАТ ПК «Індастрі». Історія компанії починається з 1996 р Це непростий час перебудови дало поштовх молодим амбітним хлопцям, які щойно закінчили ВУЗ, ризикнути створити нове, маловідоме в Україні напрямок - прокат профілів для гіпсокартонних систем. На даний момент ТОВ ПК Індастрі входить у виробничу корпорацію з шести підприємств, які займаються обробкою металу (від розробки і виготовлення обладнання для штампування і прокату до виготовлення металоконструкцій різної складності).

ТОВ ПФ «Іпріс-Профіль». Компанія «Иприс-Профіль» заснована в 2003 році в Харкові як підприємство з виробництва торгового обладнання та проектування прокатних станів. На поточний момент ТОВ «Иприс-Профіль» займає лідируючі позиції на ринку розробки і виготовлення металевих профілів і стелажних систем України.

За свою 14-річну історію підприємство не тільки істотно збільшило число напрямків діяльності та наростило обсяги виробництва, а й значно розширило географію своєї активності. В даний час продукція компанії представлена ​​на підприємствах різних галузей економіки країн СНД, Євросоюзу, Балтії та Азії.

ТОВ ПФ «Іпріс» (машинобудівне підприємство, яке виготовляє прокатне обладнання) розпочало свою діяльність з 2000 року. Працюємо в напрямку створення обладнання для виробництва профілів гіпсокартонних систем та підсилювачів металопластикових вікон. З урахуванням вимог ринку країн пострадянського простору виготовляється обладнання для профілювання доведено до досконалості. «Іпріс» - постійний учасник міжнародних виставок: Україна, Росія, Польща, Емірати, що в значній мірі дозволило розширити ринок збуту і, відповідно, є показником високої якості устаткування, що випускається.

ТОВ «Леда Україна». Виробничою діяльністю компанії є виготовлення і реалізація сталевих електрозварювальних труб круглого, квадратного, прямокутного, плоскоовального перетинів, а так само замкнутих профілів складного геометричного перетину. Продукція виробляється відповідно до державних стандартів і має сертифікат відповідності. На сьогоднішній день ми пропонуємо широкий сортамент тонкостінних електрозварних труб товщиною від 1,0 мм до 3,5 мм і довжиною до 11 метрів з порізкою в лінії стану. Можливості виробництва і самостійне виготовлення оснащення дозволяють нам приймати від замовника технічне завдання і виготовляти продукцію відповідно до нього.

 

ТОВ ПК «Поліпак ЛТД» заснована в 2000 році. Ми виробляємо поліпропіленові мішки і м'які контейнери (Біг-Бег). Наша продукція - це універсальна, міцна, стійка до різних впливів, екологічно чиста упаковка, яка використовується в різних галузях промисловості, сільському господарстві, торгівлі. Ми створили підприємство з повним циклом виробництва, впровадили систему управління якістю ISO 9001 та зібрали колектив професіоналів, які розуміють важливість вимог кожного клієнта. На сьогоднішній день ми виробляємо 36 млн. Мішків і 960 тис. М'яких контейнерів на рік. Основний асортимент нашої продукції - мішки поліпропіленові місткістю 5, 10, 25, 50 кг, контейнери м'які вантажопідйомністю 500, 1000 кг. Як виробник повного циклу, ми не обмежені стандартним асортиментом, ми готові виготовити ексклюзивну упаковку за індивідуальною специфікацією замовника.

ТОВ Ескаль надає послуги гальванічної обробки металу, цинкування. Гальванічна обробка металу призначена для максимального захисту від корозії. Гальванічне покриття захищає метал від руйнівного впливу лугу, їдких кислот, від атмосферних опадів, різкого перепаду температур. Важливою перевагою цинку є і те, що навіть самий тонкий його шар здатний захищати метал від корозії. Хоча товщина і рівномірність покриття, безумовно, мають чимале значення для ефективного захисту поверхні. Гальванічне цинкування дозволяє домогтися товщини покриття в межах від 5 до 40 мікрометрів. Вироби, оброблені таким способом, набувають особливої ​​міцності, поліпшується з зносостійкість, збільшується термін експлуатації. Наше підприємство гарантує високу якість кінцевої продукції.

TM TERMOPLAZA (ТЕРМОПЛАЗА) м.Київ – український виробник сучасних інноваційних енергоефективних електричних побутових приладів. Основний напрямок роботи – виробництво електричних побутових обігрівачів, які можуть використовуватися в якості повноцінної автономної системи опалення або застосовуватися для додаткового обігріву будь-яких приміщень. Найпопулярніша продукція компанії це економні обігрівачі Термоплаза смарт серії STP225…STP900, які забезпечують економний та безпечний для здоров’я обігрів приміщень. Продукція ТМ Termoplaza сертифікована на ринку ЄС, СНД та України. Має власні представництва в Польщі, Болгарії, Iспанії, Росії та інших державах світу. Кожна модель проходить 4-и етапи контроля якості на стадії виробництва. Прилади наднадійні завдяки якісній збірці із застосуванням високоефективного нагрівального елементу, завдяки чому повна гарантія на прилад складає 36 місяців та 10 років на нагрівальний елемент.

Товариство з обмеженою відповідальністю "КТД СОЛАР" є виробником електричної електричної енергії з альтернативних джерел в Одеській області, а саме власником сонячої електростанції потужністю 6,2 МВТ.