Український експорт: тільки вперед!

Posted on Posted in Uncategorized

15 травня, 2018 р., Київ, Україна. Українська асоціація виробників електротехніки (УАВЕ) провела відкриті тематичні збори  щодо просування українського експорту, участі в міжнародних виставках та залучення для цих цілей грантів зовнішнього фінансування.

У вітальному слові Президент УАВЕ Громико О.В. зазначив, що асоціація була створена з метою об’єднання українських виробників та захисту їх інтересів, як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Спільна діяльність дає синергетичний ефект. Так, асоціація вперше презентувала продукцію національних виробників на колективному стенді на міжнародній виставці Canton Fair с 15 по 19 квітня 2018 року у місті Гуанжчоу (Китай). Виставкові стенди для учасників були повністю профінансовані за рахунок залучених коштів зовнішнього фінансування, що суттєво знизило навантаження на маркетинговий бюджет учасників. «Успішна участь в такому поважному міжнародному форумі як Canton Fair надихає на подальшу діяльність у вибраному напрямку. Ми і надалі будемо організовувати колективні стенди на найбільших міжнародних виставках. Закликаємо українських виробників приєднуватись до асоціації та разом просувати український експорт на міжнародній арені» – сказав на завершення свого виступу Президент УАВЕ.

В першій частині зборів було детально розкрито інформацію щодо участі УАВЕ в Canton Fair та виступили безпосередні учасники виставки, що поділилися своїми враженнями від участі у заході. Україну на цьому виставковому форумі представляли:

  • Холдинг «Сатурн» (м. Київ) – високоякісна побутова техніка для дому широкого спектру;
  • ТОВ «Промелектро-Харків» (м. Харків) (ТМ «Водолій») – побутові та промислові насоси;
  • ТОВ «Крафт-Пайп» (Київська обл.) – поліпропіленові труби та фітинги;
  • ПАТ «Маяк» (м. Вінниця) (ТМ «Термія») – електрична опалювальна техніка.

 

В другій частині зборів прийняли участь керівники Офісу з просування експорту (ОПЕ) при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України. Директор ОПЕ пані Мар’яна Каганяк зробила презентацію щодо діяльності офісу та розповіла про найближчі заходи офісу. Учасники зборів отримали багато цікавої та корисної інформації. Так, було повідомлено, що діючі чи потенціальні експортери можуть скористатися безкоштовною послугою експортного консалтингу від спеціалістів ОПЕ. Було висвітлено інформацію, що офіс готує базу українських експортерів, яка буде розміщена на спеціальній інформаційній платформі, та має спростити пошук партнерів для українських компаній. Діючі експортери можуть приєднатися до ініціативи вже зараз та надати офісу с просування експорту дані свого підприємства для розміщення на вказаній платформі.

 

***

В найближчих планах асоціації:

 

– участь у вистаці IFA (Берлін, Німеччина), що пройде з з 2 по 5 вересня 2018р. (Павільон Global Markets призначений для B2B формату участі) https://b2b.ifaberlin.com/IFA/IFAGlobalMarkets/

 

– участь у виставці Canton Fair (Гуанчжоу, Китай), що пройде з з 15 по 19 жовтня 2018р. (Участь в Міжнародному павільоні) http://www.cantonfair.org.cn/en/index.aspx

Loading Facebook Comments ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *