Підтримка українських виробників


КЛЮЧОВІ НАПРЯМКИ НАШОЇ РОБОТИ З ПІДТРИМКИ ВІТЧИЗНЯНОГО ТОВАРОВИРОБНИКА:

Меморандум з ДФСУ

Асоціація виробників України підписала Меморандум про співробітництво з Державною Фіскальною Службою України щодо індикативних цін на імпортні аналоги товарів, що виробляються в Україні з метою мінімізації «сірого імпорту» та створення більш сприятливих умов для українських виробників у боротьбі з недоброчесними конкурентами.

Меморандумом, зокрема, передбачено інформування ДФС з боку Асоціації виробників України про факти або наміри протиправного  переміщення товарів через митний кордон України, порушення антикорупційного законодавства.

Крім того, асоціація також надаватиме ДФС інформацію про функціонування зовнішнього та внутрішнього ринку товарів, які виробляються в Україні, обсяги реалізації таких товарів на внутрішньому ринку, калькуляцію їх виробництва.

Учасники Асоціації мають змогу долучити дані своїх товарів до загального списку Меморандуму!

Законопроект щодо нульового ввізного мита

Просуваємо питання розвитку вітчизняного виробництва через встановлення нульового ввізного мита на комплектуючі та обладнання, що не виробляються в Україні. Це дасть змогу вітчизняним підприємствам зменшити витрати і підвищити дохідність та, як результат, бути більш конкурентоспроможними.

Законопроект №5276 вже зареєстрований у Верховній Раді України. На теперішній час йде робота по його наповненню конкретними даними

Приєнуйтесь до нашої ініцітиви та надавайте ваші списки комплектуючих!

Участь у міжнародних виставках на пільгових умовах

Учасники нашої Асоціації мають змогу брати участь у найбільших міжнародних виставках та отримувати компенсацію до 50% від вартості участі. Для цього ми створюємо проекти спільної участі наших членів у таких виставках із залученням зовнішнього фінансування від провідних зарубіжних інвестиційних фондів. Таким чином, Асоціація надає активну підтримку нашим учасникам з приводу розвитку експортної діяльності та сприяє їх виходу на міжнародні ринки.

Давайте об’єднаємо зусилля і гідно представимо Україну на провідних світових виставках! Приєднуйтесь до проекту вже зараз!

Співпраця з офісом EPO

Офіс з просування експорту (Export Promotion Office / EPO) є консультативно-дорадчим органом при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, який було створено як “єдине вікно” допомоги українським експортерам у виході на іноземні ринки. Асоціація підтримує тісні стосунки з цією організацією, сприяє налагодженню контактів з EPO та координує комунікації між нашими учасниками та Export Promotion Office.

Ми забезпечуємо учасників актуальною аналітичною інформацією про іноземні ринки, інформуємо щодо освітніх програм EPO, експортних форумів, можливості прийняття участі в торгових місіях під егідою Export Promotion Office.

Співпраця з Радою Бізнес-Омбудсмена

Рада Бізнес-Омбудсмена захищає українські компанії від неправомірних дій контролюючих органів – у першому кварталі була надана практична допомога по поверненню підприємцям 1,1 млрд. гривень (94% підприємств, що звернулись задоволені результатом).

Ми сприяємо налагодженню зв’язків з Радою Бізнес-Омбудсмена! Детальніше – на сайті

Участь у всеукраїнській мережі доброчесності та комплаєнсу (UNIC)

Члени Асоціації приймають активну участь у створенні Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу (Ukrainian Network of Integrity and Compliance (UNIC)), що має на меті об’єднання компаній для чесного ведення бізнесу.

Прийом заявок на приєднання до мережі триває. Приєднатися може будь-яка компанія незалежно від розміру чи сфери діяльності. Ключовим для приєднання є бажання запроваджувати високі стандарти доброчесності ведення бізнесу. (сторінка в Facebook – Всеукраїнська мережа доброчесності та комплаєнсу)

Ласкаво просимо до Асоціації виробників України!