Допомога іноземним інвесторам


ПЕРЕВАГИ ІНВЕСТУВАННЯ В УКРАЇНУ:

Низьке мито з ЄС

Наприклад, всім відомо, що Китай світовий лідер з виробництва телевізорів. Однак, у зв’язку з тим, що мито на Китайські телевізори в країнах ЄС становить 14 %, більша частина ринку недорогих телевізорів в країнах ЄС зайнята Турецькими фабриками, котрі виробляють телевізори з Китайських комплектуючих. Нагадаємо, що Туреччина ще багато років тому, підписала аналогічний Євроінтеграційний договір, і поставляє свою продукцію в усі країни ЄС без сплати мита.

Євроінтеграційний договір

Україна підписала Євроінтеграційний договір і починаючи з 1.06.2014 всі товари вироблені в Україні надходитимуть в країни Європейського союзу без сплати мита (мито = 0). Це означає, що організувавши виробництво в Україні, інвестор відкриває не тільки ринок України (46млн людей), але і весь ринок Європейського союзу ( 502 млн людей з високою купівельною спроможністю).

ОРГАНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА В УКРАЇНІ МАЄ ЦІЛИЙ РЯД ПЕРЕВАГ:

Підтримка посольств

Багато Посольств в Україні проявляють зацікавленість у створенні виробничих підприємств на території України за участю відповідних іноземних інвестицій. Так, зокрема, Посольство Китаю в Україні підтримує створення виробничих потужностей китайськими компаніями.

Експорт без мита

Всі українські виробники можуть без мита експортувати свою продукцію на територію країн СНД

Захист іноземних інвесторів

Після приходу до влади в Україні нового уряду, орієнтованого на зближення з Європою і США, в країні почалася тотальна боротьба з корупцією, з одночасною турботою і захистом іноземних інвесторів. Наша асоціація вам допоможе у вирішенні будь-яких бюрократичних питань та в разі необхідності — організують зустріч на найвищому рівні керівництва України.

Найнижчі податки у Європі

Головні податки це податок на додану вартість ( ПДВ) він дорівнює 20 % і податок на прибуток 18%. При експортних поставках ПДВ 20 % повертається . Ввізне мито на більшість комплектуючих з Китаю дорівнює 0%.

Найнижча вартість робочої сили

Україна має кваліфіковані трудові ресурси, вартість яких найнижча в Європі. При цьому кількість працездатного населення України одне з найбільших у Європі.

Недороге електропостачання

всього 0,1 $ за 1кВт електроенергії.

Великий вибір недорогих фабрик-банкрутів

які нескладно викупити та після ремонту запустити на них виробництво. Наша асоціація вам допоможе!

Недорога логістика

оскільки відстань до багатьох Європейських міст значно ближче. Вже через 3-4 дні після випуску продукції ваші товари можуть стояти на полицях Європейських магазинів. Оскільки з Європа дуже багато імпортує на територію України, то багато Українські перевізники (до речі найдешевші у всій Європі) з радістю візьмуть вантаж з України в Європу за ціною вартості палива ( 1000$ до Варшави і Берліну за 120 кубовий трак) оскільки часто вони їдуть до Європи порожніми. ( Наша асоціація вам допоможе!);

Відкрити компанію в Україні

можна всьго за 5-7 днів зі 100% іноземним капіталом. Наша асоціація вам допоможе!

Недорога земля

Великий вибір в будь-яких регіонах України. Легкість купівлі землі іноземцем (через створену компанію) у власність з промисловим призначенням за ціною від 500 $ до 2000 $ за одну сотку. Наша асоціація вам допоможе!

Враховуючи з вищевикладеного ми можемо з твердістю сказати , що ваші інвестиції в Україну будуть надійно захищені і при цьому дадуть вам дуже велику віддачу. Прибутковість на вкладені інвестиції в розмірі 25-40% річних для багатьох українських компаній є нормою і якщо ще вчора ця висока прибутковість була обумовлена ​​високими ризиками і дорогими банківськими кредитами , то сьогодні після приходу нової Демократичної влади ваші ризики йдуть до нуля.

Ласкаво просимо до Асоціації виробників України! Ласкаво просимо в Україну!!!