Українські виробники електричного обладнання представлять свою продукцію на одній з найбільших світових виставок (Гуанчжоу, Китай)

Posted on Posted in Uncategorized

 

 

 

 

 

10 квітня, 2018 р., Київ, Україна. Продовжуючи роботу з популяризації та просування продукції українського виробництва на світовому ринку, Українська асоціація виробників електротехніки за підтримки Western NIS Enterprise Fund організувала створення стенду України на міжнародній виставці – China Import and Export Fair (Canton Fair), що відбудеться 15 квітня – 5 травня 2018 року у місті Гуанжчоу, Китай. На стенді буде представлено 20 видів продукції українського виробництва.

У виставці візьмуть участь 4 українські компанії:

  • Холдинг «Сатурн» (м. Київ) представлять «ТОВ Купава» та ТОВ «КТД груп компані» – високоякісна побутова техніка для дому широкого спектру: холодильники, пральні машини, різноманітне кухонне обладнання (електричні чайники, міксери, м’ясорубки, сушарки, електричні печі та інші), кліматична техніка.
  • ТОВ «Промелектро-Харків» (м. Харків) (ТМ «Водолій») – різноманітні побутові та промислові насоси та електродвигуни.
  • ТОВ «Крафт-Пайп» (Київська обл.) – поліпропіленові труби та фітинги для опалення та водопроводу.
  • ПАТ «Маяк» (м. Вінниця) (ТМ «Термія») – електрична опалювальна техніка широкого спектру (конвектори, теплові завіси, електричні бойлери, масляні радіатори, інфрачервоні радіатори та інші).

 

 «Українська асоціація виробників електротехніки ініціює участь своїх учасників у найбільших світових виставках за запрошує долучатись до цієї ініціативи всі українські виробничі підприємства. Такого роду заходи, Canton Fair, мають спростити вихід українських виробничих підприємств на міжнародні ринки та розширити український експорт, а в кінцевому підсумку будуть сприяти розвитку сучасного виробництва у країні. Ще одним суттєвим фактором є формування довіри до української продукції на міжнародному ринку та підвищення іміджу України в цілому. Ми щиро дякуємо Western NIS Enterprise Fund за підтримку національних виробників та сподіваємось на плідну співпрацю у майбутньому» – наголосив Виконавчий директор  Української асоціації виробників електротехніки Олег Іваненко.

«Ми раді підтримати участь України у виставці China Import and Export Fair 2018. Українські виробники якісної електротехніки на цій виставці зможуть встановити нові ділові контакти, отримати нові експортні замовлення, розширити виробництво, і створити нові робочі місця в Україні. Стенд України на виставці China Import and Export Fair 2018 є хорошим прикладом того, як малі та середні підприємства можуть об’єднуватися для більш ефективного вирішення завдань з пошуку ділових партнерів за кордоном та виходу на нові ринки», зазначила Ярослава Джонсон, Президент та Головний виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund.

Canton Fair є однією з найбільших виставок не тільки у Китаї, але й у всьому світі. Виставка має регулярний характер та проходить двічі на рік навесні в квітні-травні та восени у жовтні-листопаді. Нинішня сесія виставки буде вже 123-ю за порядком. Кожна сесія виставки розбивається на 3 фази за типами продукції. Делегація Української асоціації виробників електротехніки прийме участь у першій фазі виставки з 15 по 19 квітня, що представляє наступні галузі: домашня електроніка та електротехніка, машинобудування, будівельні матеріали та інші.

Western NIS Enterprise Fund співпрацює з галузевими асоціаціями та торгово-промисловими палатами для того, щоб розширити участь українських малих і середніх підприємств у міжнародній торгівлі, дати поштовх і допомогти структурам, проектам та ініціативам, які надають допомогу багатьом експортерам, розвинутися, стати успішними і самодостатніми, і навчитися краще допомагати експортерам. Малі та середні підприємства переважно працювали на внутрішньому ринку або постачали продукцію на традиційні експортні ринки близького зарубіжжя.  І хоча такі підприємства сьогодні все більше прагнуть розширити свій бізнес за рахунок експорту на нові ринки, для багатьох із них це залишається складним завданням.

***

Громадська спілка (ГС) «Українська Асоціація Виробників Електротехніки» об’єднує вітчизняних виробників (переважно електротехнічної галузі) та має своєю основною метою всесторонній захист їх інтересів, підвищення конкурентоспроможності українських виробничих підприємств, як на внутрішньому, та і на зовнішньому ринках; сприяння експортній діяльності; захист від недоброчесної конкуренції при імпорті товарів до країни.

ГС «Українська Асоціація Виробників Електротехніки»  активно співпрацює з Міністерством економічного розвитку та торгівлі і офісом з просування експорту (Export Promotion Office), що створений при Міністерстві щодо питань участі українських виробничих підприємств у торгових місіях до інших країн та участі національних виробників у найбільших міжнародних виставках. 

 

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 150 млн доларів США, заснований за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд має понад 20 років досвіду успішного інвестування у підприємства малого та середнього бізнесу. Загалом, фонд інвестував 168 млн. доларів США у 118 компаній із приблизно 25 000 працівників та зробив можливим залучення 1,5 млрд доларів в компанії України та Молдови.

З 2015 року Фонд реалізовує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму $35 млн, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство. WNISEF фінансує інноваційні, високоефективні програми, що спрямовані на здійснення реформ та змінюють життя звичайних людей в Україні та Молдові. www.wnisef.org

Loading Facebook Comments ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *