У Черкасах відкриють новий енергоефективний завод Saturn

Posted on Posted in Uncategorized

Сьогодні, 26.01 був підписаний меморандум про співпрацю між Українською Асоціацією виробників (ТОВ «САТУРН-ХОЛДИНГ») і Черкаською міською радою.

Черкаська міська рада в особі міського голови Анатолія Васильовича Бондаренко та Українська Асоціація виробників (ТОВ «САТУРН-ХОЛДИНГ») в особі президента асоціації Громико Олександра Володимировича, взяли на себе зобов’язання об’єднати свої зусилля для соціально-економічного, культурного розвитку та покращення благоустрою Черкас. У зв’язку з відкриттям нового енергоефективного заводу Купава на базі застарілого заводу Строммаш в 2017 році, одним з учасників Української Асоціації виробників, а саме ТОВ «САТУРН-ХОЛДИНГ», який почне виробництво в 2017 року енергозберігаючих холодильників класу А +++, електропечей, обігрівачів та інших побутових приладів, тим самим забезпечить роботою понад 500 Черкаських сімей.

Під час підписання також обговорювалося установка двох пам’ятників, витрати на їх виготовлення і монтаж покриє ТМ Saturn. Хто буде зображений на пам’ятках визначить громадське голосування, але головна мета установки – максимальне підвищення туристичної привабливості міста.

Актуальними питаннями також є підготовка професіональних кадрів, тому найближчим часом буде проведена активна робота по співпраці з навчальними закладами, творчими спілками та іншими профільними громадськими організаціями в галузі архітектури та дизайну і відкриття інженерних спеціальностей в ПТУ для подальшого працевлаштування на нововідкритий завод Купава, а також багато інших підприємств, які залучить Українська асоціація виробників.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Loading Facebook Comments ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *